Aktualności

Aktualności
 • Lazur w nowej odsłonie

  Lazur w nowej odsłonie

  28 września 2021

  Rebranding opakowań serów pleśniowych Lazur

  Czytaj więcej
 • Lazur z Orłem "Wprost"

  Lazur z Orłem "Wprost"

  14 lutego 2020

  "Lazur" jest laureatem Nagrody Głównej Orła Polskiego Rolnictwa, przyznawanej przez wydawcę i redakcję tygodnika "Wprost". Wyróżnienie odebrał, podczas gali w poznańskim Sheratonie, prezes spółdzielni, Jerzy Krzak.

  Czytaj więcej
 • Lazur dla Dzieci z domów dziecka

  Lazur dla Dzieci z domów dziecka

  13 grudnia 2018

  Idealny przepis na Święta? Mają go nasi przyjaciele z portalu Allaboutlife, ma go i Lazur. Składniki: Jak najwięcej otwartych serc, mnóstwo dobrej energii, moc atrakcji i cały wór prezentów, a wszystko to przyprawione szczyptą magii Świąt. Sposób przygotowania: Zaangażować się bez reszty i... spotkanie charytatywne "Gwiazdka pełna magii" dla Dzieci z domów dziecka gotowe!

  Czytaj więcej
 • Lazur dołączył do Szlachetnej Paczki

  Lazur dołączył do Szlachetnej Paczki

  11 grudnia 2018

  By Święta były piękne. Dla wszystkich! Świąteczne życzenia warto wspomóc działaniem, dlatego Lazur dołączył do Szlachetnej Paczki. Zajęliśmy się przygotowaniem podarków dla samotnego taty, Pana Kamila i jego dwóch synów - Szymka i Kuby. Bardzo zależało nam, żeby spełnić nie tylko najpilniejsze potrzeby Rodziny, ale także (skryte) marzenia.

  Czytaj więcej
 • Lazur na Targach Czytaj Skład

  Lazur na Targach Czytaj Skład

  4 grudnia 2018

  Otwarte wykłady dietetyków, spotkania autorskie, warsztaty dla dzieci, czy pokazy gotowania to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych z myślą o odwiedzających Targi Czytaj Skład Poleca Dobrą Żywność i Kosmetyki, które odbyły się w dniach 1-2 grudnia w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie. Pierwsza edycja wydarzenia przyciągnęła producentów oraz konsumentów, którzy stawiają na jakość i naturalny skład produktów żywnościowych i kosmetycznych, dlatego nie mogło być inaczej - Lazur zameldował się na miejscu.

  Czytaj więcej
 • Lazur na Warsztatach z Gwiazdą

  Lazur na Warsztatach z Gwiazdą

  23 listopada 2018

  Sery Lazur, na zaproszenie zaprzyjaźnionego portalu Allaboutlife, kolejny raz gościły na (pysznych) Warsztatach z Gwiazdą, które tym razem odbyły się pod hasłem "Zdrowe jesienne smaki" w warszawskiej restauracji Fat Buddha Warsaw. Pod okiem Rafała Maseraka oraz influencerk, Anny Kosterny-Kaczmarek - autorki bloga Czosnek w Pomidorach i Joasi Biernackiej - Ashplumplum, wspólnie gotowaliśmy, tańczyliśmy i rozmawialiśmy o odżywianiu. Było smacznie, energetycznie i zdrowo.

  Czytaj więcej
 • Smakuj życie w zdrowym stylu!

  Smakuj życie w zdrowym stylu!

  19 listopada 2018

  Smakuj życie w zdrowym stylu to najświeższy projekt kulinarny przyGOTOWANY przez Lazur.

  Czytaj więcej
 • Lazur Błękitny z tytułem Top Jakość i Złotym Medalem w kategorii ser pleśniowy

  Lazur Błękitny z tytułem Top Jakość i Złotym Medalem w kategorii ser pleśniowy

  4 października 2018

  Ser pleśniowy Lazur Błękitny - porcja 100 g decyzją przedstawicieli handlu detalicznego i hurtowego wyróżniony został dwoma złotymi medalami w konkursie Lider Forum 2018, organizowanym przez Redakcję magazynu Forum Mleczarskie Handel.

  Czytaj więcej
 • Serowy Hit od Lazur

  Serowy Hit od Lazur

  17 września 2018

  Serowy Hit dla marki Lazur za sery topione Lazuretta Błękitna i Lazuretta Złocista to druga z nagród zdobytych podczas Festiwalu Sera i Twarogów Polskiego Mleczarstwa, który odbył się w dniach 15-16 września br. Tytuł Serowy Hit przyznany został przez eksperckie jury.

  Czytaj więcej
 • Konsumenci wybrali: Lazur Serowym Królem 2018

  Konsumenci wybrali: Lazur Serowym Królem 2018

  17 września 2018

  Podczas Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa w Olsztynie, w dwudniowym konkursie konsumentów, Lazur - SZGPR zdobył tytuł Serowy Król za markę serów z przerostem błękitnej pleśni za Lazur Błękitny, Srebrzysty, Turkusowy i Złocisty.

  Czytaj więcej
 • Wiceprezes Małgorzata Gęsicka uhonorowana Mlecznym Laurem 2018

  Wiceprezes Małgorzata Gęsicka uhonorowana Mlecznym Laurem 2018

  14 września 2018

  Małgorzata Gęsicka, wiceprezes Lazur – SZGPR, została uhonorowana prestiżową nagrodą Mleczny Laur 2018. Wyróżnienie zarezerwowane jest dla osób, które szczególnie zasłużyły się dla polskiego mleczarstwa i serowarstwa oraz których działalność, aktywność, a także zrealizowane inicjatywy w znaczący sposób wpłynęły na rozwój i promocję polskiego mleczarstwa i serowarstwa.

  Czytaj więcej
 • Sery Lazur ponownie nagrodzone w konkursie Good Cheese

  Sery Lazur ponownie nagrodzone w konkursie Good Cheese

  13 września 2018

  Doskonały smak, naturalny skład i najwyższa jakość serów Lazur nagrodzone zostały aż 6 medalami w Kulinarnym Konkursie Sera Good Cheese 2018. Zwycięstwo Lazura cieszy tym bardziej, że przyznawane są przez niezależne, eksperckie jury: kucharzy i szefów kuchni, a ocena odbywa się pod patronatem Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni w Warszawie

  Czytaj więcej
 • Lazur Błękitny z prestiżowym znakiem „Jakość Tradycja”

  Lazur Błękitny z prestiżowym znakiem „Jakość Tradycja”

  29 czerwca 2018

  Znak zarezerwowany jest dla produktów tradycyjnych, wyróżniających się szczególną jakością. I to właśnie jakość – obok smaku, jest tym, za co konsumenci niezmiennie od ponad pół wieku cenią flagowy produkt marki Lazur – ser pleśniowy Błękitny.

  Czytaj więcej
 • Lazur Liderem Polskiego Eksportu 2018

  Lazur Liderem Polskiego Eksportu 2018

  15 czerwca 2018

  Działalność eksportowa firmy Lazur została dostrzeżona i nagrodzona tytułem Lider Polskiego Eksportu. Wręczenie Listu Gratulacyjnego oraz Pucharu miało miejsce podczas uroczystej Gali XVI Konferencji Programowej Stowarzyszenia Eksporterów Polskich,13 czerwca br.

  Czytaj więcej
 • Lazur Błękitny - porcja 100 g Przebojem FMCG 2018

  Lazur Błękitny - porcja 100 g Przebojem FMCG 2018

  23 maja 2018

  Ser pleśniowy Lazur Błękitny - porcja 100 g zwyciężył w tegorocznej edycji plebiscytu „Przebój FMCG 2018” magazynu „Życie Handlowe” w kategorii Sery i serki do smarowania. Gala wręczenia nagród odbyła się 22 maja br. w Warszawie.

  Czytaj więcej
 • Hermes 25-lecia dla Lazura

  Hermes 25-lecia dla Lazura

  11 maja 2018

  Firma Lazur została uhonorowana prestiżową statuetką Hermes 25-lecia Poradnika Handlowca za sery pleśniowe Lazur i tym samym zdobyła tytuł najbardziej cenionej marki branży FMCG.

  Czytaj więcej
 • Sery Lazur Złocisty wyróżnione znakiem PDŻ

  Sery Lazur Złocisty wyróżnione znakiem PDŻ

  10 maja 2018

  Sery pleśniowe Lazur Złocisty otrzymały prestiżowy znak Poznaj Dobrą Żywność, przyznawany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Uroczysta gala wręczenia wyróżnień odbyła się 8 maja br. w Poznaniu, pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Polagra Food 2018.

  Czytaj więcej
 • Lazur Złocisty z nagrodą Food Show Star

  Lazur Złocisty z nagrodą Food Show Star

  13 marca 2018

  Lazur Złocisty został wyróżniony tytułem Najlepszy Produkt dla Sektora HoReCa w konkursie Food Show Star. Nagroda została wręczona 12 marca br., podczas uroczystej gali, będącej finałem drugiego dnia trwania Food Show – największych targów dedykowanych dla branży hotelarsko-gastronomicznej.

  Czytaj więcej
 • Lazur - naturalnie bez konserwantów!

  Lazur - naturalnie bez konserwantów!

  12 lutego 2018

  Na początku lutego na opakowaniach porcji serów pleśniowych Lazur Błękitny, Złocisty, Srebrzysty oraz Turkusowy pojawiła się informacja „NIE ZAWIERA KONSERWANTÓW”. Komunikat jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów świadomie wybierających produkty, które trafią do ich koszyków zakupowych i dla których priorytetem są najwyższa jakość, doskonały smak i naturalne pochodzenie składników.

  Czytaj więcej
 • Lazur na święta

  Lazur na święta

  1 grudnia 2017

  Przepis na wagę zdrowia to tytuł prasowych warsztatów kulinarnych, zorganizowanych przez firmę Lazur, które odbyły się 1 grudnia br. w studiu kulinarnym Cook Up w Warszawie. Event poprowadziła Sandra Kotowicz, finalistka 5. edycji programu Top Chef.

  Czytaj więcej
 • Lazur Wybitnym Eksporterem Roku 2017

  Lazur Wybitnym Eksporterem Roku 2017

  27 listopada 2017

  Kapituła Konkursu o Nagrodę Stowarzyszenia Eksporterów Polskich doceniła pracę Działu Eksportu firmy Lazur, wyróżniając ją tytułem Wybitny Eksporter Roku 2017. Uroczyste przyznanie tytułu oraz wręczenie Pucharu miało miejsce podczas XVI Kongresu Eksporterów Polskich, który odbył się 23 listopada 2017 br. w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie.

  Czytaj więcej
 • Jakość Lazura nagrodzona na Mleko-Expo

  Jakość Lazura nagrodzona na Mleko-Expo

  20 listopada 2017

  W dniach 15-17 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się XXVI edycja Targów Mleczarskich Mleko-Expo. Lazur wrócił z wydarzenia ze statuetką za najwyższą jakość za zestaw serów pleśniowych Lazur oraz ser Rokblu oraz wyróżnieniem w konkursie HIT Mlecznego Śniadania.

  Czytaj więcej
 • Rokblu zadebiutował z sukcesem

  Rokblu zadebiutował z sukcesem

  25 października 2017

  Portfolio firmy Lazur wzbogaciło się o nowy produkt – ser pleśniowy Lazur Rokblu, dedykowany dla rynku HoReCa. Jak wszystkie skalmierzyckie sery, Rokblu tworzony jest w oparciu o tradycyjną recepturę, z mleka krowiego pasteryzowanego.

  Czytaj więcej
 • Grand Prix i 7 medali dla Lazura

  Grand Prix i 7 medali dla Lazura

  25 października 2017

  Sery pleśniowe Lazur zdobyły aż 8 medali w prestiżowym Kulinarnym Konkursie Sera Good Cheese 2017: 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe oraz najważniejszą nagrodę tego wydarzenia – medal Grand Prix 2017, który jury przyznało skalmierzyckiej spółdzielni za jej najnowszy produkt, ser pleśniowy Rokblu. Gala ogłoszenia wyników odbyła się 24 października br., podczas Polskiego Kongresu Serowarskiego w Mrągowie.

  Czytaj więcej
 • Sery Lazur ze znakiem Poznaj Dobrą Żywność

  Sery Lazur ze znakiem Poznaj Dobrą Żywność

  26 września 2017

  Lazur Turkusowy, Srebrzysty oraz Srebrzysty w zalewie olejowej z suszonymi pomidorami zostały wyróżnione znakiem Poznaj Dobrą Żywność. Uroczysta gala wręczenia odbyła się 25 września w Poznaniu, podczas targów Polagra Food.

  Czytaj więcej
 • Lazur z tytułami Hit Serowy i Serowy Król

  Lazur z tytułami Hit Serowy i Serowy Król

  18 września 2017

  W dniach 16-17 września br., w Hotelu Omega w Olsztynie, odbył się V Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa – Ogólnopolskie Święto Sera. Lazur wrócił z wydarzenia z dwoma wyróżnieniami: Hit Serowy oraz Serowy Król.

  Czytaj więcej
 • Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś z Lazurem

  Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś z Lazurem

  5 czerwca 2017

  3 czerwca br. w położonym nad Zalewem Zegrzyńskim Hotelu Windsor w Jachrance odbyła się IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś. Jego głównym pomysłodawcą oraz organizatorem jest Stefan Birek. Lazur był patronem honorowym wydarzenia.

  Czytaj więcej
 • Złocisty hitem sprzedażowym FMCG

  Złocisty hitem sprzedażowym FMCG

  31 maja 2017

  Ser pleśniowy Lazur Złocisty zajął I miejsce w kategorii sery pleśniowe w konkursie Przeboje FMCG, organizowanym przez Magazyn Życie Handlowe instytut badawczy Millward Brown.

  Czytaj więcej
 • Godło "Teraz Polska" ponownie dla Lazura

  Godło "Teraz Polska" ponownie dla Lazura

  30 maja 2017

  Już po raz czwarty sery Lazur nagrodzone zostały prestiżową statuetką – Polskim Godłem Promocyjnym Teraz Polska w kategorii Produkty. Wręczenie statuetek odbyło się 29 maja br. podczas XXVII Gali Teraz Polska w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

  Czytaj więcej
 • Lazur na medal

  Lazur na medal

  22 maja 2017

  Ser pleśniowy Lazur Błękitny - porcja 100 g otrzymał I miejsce w kategorii Sery pleśniowe (z porostem i przerostem) podczas XXV Krajowej Oceny Serów i Twarogów. Wydarzenie było częścią X Euroforum Polskiego Mleczarstwa, które odbyło się w dniach 16-19 maja br. w Dąbrowie Górniczej.

  Czytaj więcej
 • Zmiany w Zarządzie

  11 maja 2017

  Z dniem 20 kwietnia br. wieloletni Prezes firmy Lazur, Zenon Michaś, przestał pełnić swoją funkcję. Stanowisko Prezesa Rada Nadzorcza powierzyła Jerzemu Krzakowi. Zmiana nastąpiła również na stanowisku Wiceprezesa ds. Handlu i Marketingu.

  Czytaj więcej
 • Lazur najlepszy w sektorze HoReCa

  Lazur najlepszy w sektorze HoReCa

  17 marca 2017

  16 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas targów Food Show rozstrzygnięto konkurs Food Show Star. Lazur Błękitny został zdobywcą tytułu Najlepszy Produkt dla sektora HoReCa.

  Czytaj więcej
 • ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE. SM Lazur na targach spożywczych SIAL Middle East Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

  5 stycznia 2017

  Spółdzielnia Mleczarska Lazur uczestniczyła w targach spożywczych SIAL MIDDLE EAST 2016, które odbyły się w Abu Dhabi od 05 do 08 grudnia 2016 r.

  Czytaj więcej
 • Sery na medal

  Sery na medal

  28 października 2016

  Sery pleśniowe Lazur Błękitny – główka, Lazur Złocisty – główka oraz Lazur Błękitny – plastry zdobyły medale GOOD CHEESE 2016 w ogólnopolskim kulinarnym konkursie sera. Wyniki ogłoszone zostały podczas gali wręczenia medali 26 października w czasie Polskiego Kongresu Serowarskiego w Zawierciu.

  Czytaj więcej
 • Złoto dla Błękitnego

  Złoto dla Błękitnego

  27 września 2016

  Ser pleśniowy Lazur Błękitny zdobył Złoty Medal podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2016. Nagrodę odebrał Prezes SM Lazur, Zenon Michaś.

  Czytaj więcej
 • Prezes Zenon Michaś LIDEREM PRZEMYSŁU 2015

  Prezes Zenon Michaś LIDEREM PRZEMYSŁU 2015

  22 września 2016

  Prezes SM Lazur, Zenon Michaś wyróżniony został prestiżowym tytułem LIDER PRZEMYSŁU, podczas gali I edycji Konkursu „Polski Przedsiębiorca 2015 Gazety Polskiej Codziennie”. Uroczystość odbyła się 21 września w Warszawie.

  Czytaj więcej
 • Ogrody Wina z Lazurem

  Ogrody Wina z Lazurem

  6 czerwca 2016

  3 czerwca Lazur gościł na degustacyjnym garden party w Dworze Sieraków na imprezie Ogrody Wina. 4 Salon Degustacyjny. Event cieszy się rangą największego i jednego z najciekawszych wydarzeń winiarskich w regionie krakowskim.

  Czytaj więcej
 • Lazur na Festiwalu "Czas Dobrego Sera"

  Lazur na Festiwalu "Czas Dobrego Sera"

  31 maja 2016

  Na dwa dni, 28 i 29 maja, Sandomierz zmienił się w polską stolicę nieskończonych form mleka, a to za sprawą VI edycji festiwalu „Czas Dobrego Sera”. Na imprezę ściągnęli najlepsi serowarzy z całej Europy i tysiące wielbicieli mlecznych przysmaków. Wśród prezentowanych produktów znalazły się oczywiście szlachetne sery pleśniowe Lazur.

  Czytaj więcej
 • Lazur na targach Forum Agenti we Włoszech

  2 maja 2016

  W dniach 28-30 kwietnia br. Spółdzielnia Mleczarska Lazur zaprezentowała się podczas prestiżowych targów Forum Agenti w Weronie (Włochy).

  Czytaj więcej
 • Nowy sezon "Login: kuchnia"

  Nowy sezon "Login: kuchnia"

  14 kwietnia 2016

  Od 15 kwietnia „Login: Kuchnia” powraca na antenę TVP HD! W pierwszym sezonie blogerzy kulinarni udowodnili, że w kuchni nic ich nie zaskoczy – nawet niespodziewana podmiana kluczowych produktów. Dlatego tym razem zmierzą się nie tylko z uciekającym czasem, znikającymi składnikami i prowadzącą program Agą Kozak.

  Czytaj więcej
 • Lazur dla dzieci

  Lazur dla dzieci

  2 października 2015

  Co można zdziałać łącząc muzykę klasyczną, polski biznes, kardiochirurgię dziecięcą i chęć pomagania? Naprawdę wiele, na przykład zakupić unikatowy aparat do odzyskiwania krwi, którą mali pacjenci chorujący na serce tracą podczas operacji. Dokładnie taki, jakim od niedawna cieszyć się może Centrum Zdrowia Dziecka. SM Lazur ma w tym swój udział.

  Czytaj więcej
 • Luksusowe inspiracje z Lazurem

  Luksusowe inspiracje z Lazurem

  28 września 2015

  „Szczypta luksusu. Kulinarne inspiracje” pod redakcją Ilony Adamskiej to najnowszy projekt, w który zaangażował się Lazur. Uroczysta premiera wydania albumu kulinarnego odbyła się 24 września w warszawskiej restauracji Osada.

  Czytaj więcej
 • Mistrzowie Mowy Polskiej 2015

  Mistrzowie Mowy Polskiej 2015

  25 września 2015

  Magdalena Zawadzka – aktorka, Grzegorz Miecugow – dziennikarz telewizyjny i radiowy oraz Janusz Kukuła – radiowiec, reżyser i dyrektor Teatru Polskiego Radia, zostali uhonorowani tytułem Mistrza Mowy Polskiej podczas jubileuszowej, 15. Gali Finałowej Programu Mistrz Mowy Polskiej.

  Czytaj więcej
 • Premiera programu "Login: kuchnia"

  Premiera programu "Login: kuchnia"

  18 września 2015

  Nieszablonowa formuła, dwanaścioro blogerów kulinarnych i trzy posiłki do przygotowania. Pasja, miłość do gotowania i jedzenia, ser LAZUR oraz szczypta zaskoczenia. To przepis na „Login: kuchnia”, najprawdopodobniej najgorętszy program o gotowaniu tej jesieni. Premiera 18 września o godzinie 17.30 na kanale TVP HD.

  Czytaj więcej
 • LAZUR NA TARGACH SUMMER FANCY FOOD SHOW W NOWYM JORKU

  LAZUR NA TARGACH SUMMER FANCY FOOD SHOW W NOWYM JORKU

  2 lipca 2015

  W dniach 28–30 czerwca 2015 roku SM Lazur wybrała się w wielką podroż za ocean do Nowego Jorku, aby zaprezentować się na 61. Edycji Summer Fancy Food Show

  Czytaj więcej
 • XI KONFERENCJA STOWARZYSZENIA EKSPORTERÓW POLSKICH

  XI KONFERENCJA STOWARZYSZENIA EKSPORTERÓW POLSKICH

  19 czerwca 2015

  W dniu 18 czerwca 2015 odbyła się XI Konferencja Programowa Stowarzyszenia Eksporterów Polskich.

  Czytaj więcej
 • Nagroda za najlepszy polski ser dla Lazura!

  Nagroda za najlepszy polski ser dla Lazura!

  8 czerwca 2015

  Ser pleśniowy Lazur Błękitny Old zdobył nagrodę główną za najlepszy polski ser „Grand Prix 2015” podczas „Czasu Dobrego Sera” - V edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Nieskończonych Form Mleka, który odbył się w dniach 6-7 czerwca w Sandomierzu. Organizatorem Festiwalu było Stowarzyszenie Slow Food Polska.

  Czytaj więcej
 • LAZUR BŁĘKITNY PRZEBOJOWYM PRODUKTEM FMCG 2015!

  LAZUR BŁĘKITNY PRZEBOJOWYM PRODUKTEM FMCG 2015!

  29 maja 2015

  Ser pleśniowy Lazur Błękitny po raz kolejny zajął I miejsce w kategorii sery pleśniowe w konkursie Przeboje FMCG. Organizatorem konkursu był magazyn branżowy Życie Handlowe. Zwycięską statuetkę podczas uroczystej gali odebrała Dyrektor Marketingu, Agnieszka Borowska.

  Czytaj więcej
 • WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW SM LAZUR

  WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW SM LAZUR

  21 maja 2015

  20 maja 2015 odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Mleczarskiej Lazur.

  Czytaj więcej
 • PIKNIK POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ - PRAWDZIWE ŚWIĘTO POLSKIEJ ŻYWNOŚCI

  PIKNIK POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ - PRAWDZIWE ŚWIĘTO POLSKIEJ ŻYWNOŚCI

  18 maja 2015

  W sobotę 16 maja odbyła się 12. edycja pikniku Poznaj Dobrą Żywność, organizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  Czytaj więcej
 • Lazur na Festiwalu Smaków

  Lazur na Festiwalu Smaków

  23 marca 2015

  Dnia 21.03.2015 w Ostrowie Wielkopolskim, odbył się III Festiwal Smaków zorganizowany przez powiat ostrowski i Zespół Szkół Usługowych.

  Czytaj więcej
 • Kulinarne inspiracje z Lazurem podczas targów Gastro Hotel w Kołobrzegu!

  Kulinarne inspiracje z Lazurem podczas targów Gastro Hotel w Kołobrzegu!

  16 marca 2015

  SM Lazur uczestniczyła w Targach Gastro-Hotel, które odbyły się w dniach 11-13 marca w Hali Milenium w Kołobrzegu.

  Czytaj więcej
 • Lazur na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu!

  Lazur na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu!

  3 marca 2015

  W dniach 27 lutego-1 marca w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się 7 Międzynarodowe Targi Turystyczne. Ich uczestnikiem była SM LAZUR.

  Czytaj więcej
 • Karnawał smacznie i prosto z Lazurem i OLE!

  Karnawał smacznie i prosto z Lazurem i OLE!

  9 grudnia 2014

  Sery pleśniowe LAZUR i warzywne przekąski marki OLE! tworzą doskonały duet smakowy. To właśnie dlatego, w grudniu tego roku, na półkach sklepów pojawiły się produkty obu tych firm wraz bookletami zawierającymi karnawałowe przepisy na oryginalne przekąski.

  Czytaj więcej
 • Pokaz Kulinarny z Lazurem!

  Pokaz Kulinarny z Lazurem!

  25 listopada 2014

  24 listopada 2014 roku we wnętrzach Art Hotelu we Wrocławiu odbył się pokaz kulinarny na bazie serów Lazur.

  Czytaj więcej
 • Lazur Wybitnym Eksporterem Roku 2014!

  21 listopada 2014

  Spółdzielnia Mleczarska Lazur zajęła I miejsce w konkursie Wybitny Eksporter Roku 2014 organizowanym przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.

  Czytaj więcej
 • Brązowy medal dla Lazura w Bawarii po raz drugi!

  Brązowy medal dla Lazura w Bawarii po raz drugi!

  20 października 2014

  Prestiżowy brązowy medal po raz drugi zdobył ser pleśniowy Lazur Błękitny podczas VI Międzynarodowej Oceny Serów, która odbyła się 17 października 2014 r. w Kempten w Bawarii. Nagrodę odebrała Wiceprezes SM Lazur, Małgorzata Gęsicka.

  Czytaj więcej
 • Mistrzowie Mowy Polskiej wybrani!

  Mistrzowie Mowy Polskiej wybrani!

  30 września 2014

  W murach Teatru Miejskiego w Gdyni, 29 września odbył się finał XIV edycji Programu Społecznego Mistrz Mowy Polskiej. SM Lazur od wielu lat wspiera szereg imprez i wydarzeń kulturalnych. Nie mogło więc jej zabraknąć podczas tej imprezy.

  Czytaj więcej
 • Ogólnopolskie Święto Sera

  Ogólnopolskie Święto Sera

  15 września 2014

  W Olsztynie w Hotelu Omega 13-14 września po raz drugi odbyło się Ogólnopolskie Święto Sera - II Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa. Podczas imprezy wręczono nagrody m.in. w konkursie na najlepszy ser i twaróg, w którym wyróżniona została SM Lazur.

  Czytaj więcej
 • Lazur na targach w Zakopanem

  Lazur na targach w Zakopanem

  18 sierpnia 2014

  SM Lazur uczestniczyła w V Europejskich Targach Produktów Regionalnych w Zakopanem.

  Czytaj więcej
 • 65. urodziny Prezesa SM Lazur Zenona Michasia!

  65. urodziny Prezesa SM Lazur Zenona Michasia!

  21 lipca 2014

  65. urodziny obchodził w miniony czwartek Prezes Spółdzielni Mleczarskiej Lazur w Nowych Skalmierzycach, Zenon Michaś.

  Czytaj więcej
 • Festiwal Czas Dobrego Sera w Sandomierzu

  Festiwal Czas Dobrego Sera w Sandomierzu

  23 czerwca 2014

  W dniach 21-22 czerwca już po raz czwarty odbył się ogólnopolski festiwal „Czas Dobrego Sera” w królewskim Sandomierzu.

  Czytaj więcej
 • Lazur na pikniku Poznaj Dobrą Żywność

  Lazur na pikniku Poznaj Dobrą Żywność

  16 czerwca 2014

  14 czerwca w pięknych ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się piknik ,,Poznaj Dobrą Żywność’’ zorganizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  Czytaj więcej
 • LAZUR w TV KUCHNIA+

  LAZUR w TV KUCHNIA+

  30 maja 2014

  TV KUCHNIA+ zaprasza na program „Przez dziurkę od sera”, którego głównymi bohaterami są tym razem sery Lazur.

  Czytaj więcej
 • NOWOŚĆ. Sery Lazur w nowych opakowaniach!

  NOWOŚĆ. Sery Lazur w nowych opakowaniach!

  26 maja 2014

  Sery Lazur Złocisty, Srebrzysty oraz Skalmierzycki są dostępne w nowych opakowaniach w odświeżonej szacie graficznej. W opakowaniach produkty ułożone są w formie precyzyjnie pokrojonych plastrów, podanych na tacce.

  Czytaj więcej
 • Nagroda Złoty Paragon dla Lazura Błękitnego

  Nagroda Złoty Paragon dla Lazura Błękitnego

  26 maja 2014

  Lazur Błękitny otrzymał nagrodę Złoty Paragon 2014. Nagroda ta przyznawana jest produktom z branży FMCG, które w sposób szczególny wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce i wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku.

  Czytaj więcej
 • Srebro siatkarek Ambera Kalisz

  Srebro siatkarek Ambera Kalisz

  19 maja 2014

  Siatkarki Ambera Kalisz zdobyły srebrny medal w rywalizacji kadetek w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Amber „Lazur Cup” 2014. W tej jednej z największych młodzieżowych imprez siatkarskich w regionie, rywalizowało 350 zawodniczek i zawodników z ponad 20 zespołów. Sponsorem tego bardzo udanego turnieju była Spółdzielnia Mleczarska Lazur.

  Czytaj więcej
 • Konkurs "Życie ze smakiem - Cztery pory roku" Lazur i Kamis

  Konkurs "Życie ze smakiem - Cztery pory roku" Lazur i Kamis

  4 kwietnia 2014

  3 kwietnia w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Warszawie odbyła się 6 edycja ogólnopolskiego konkursu „Życie ze smakiem - Cztery pory roku”. Wśród sponsorów znalazła się SM Lazur

  Czytaj więcej
 • ROSJA. SM Lazur na targach spożywczych PRODEXPO w Moskwie

  8 stycznia 2014

  Spółdzielnia Mleczarska Lazur uczestniczyć będzie w targach spożywczych PRODEXPO 2014, które odbędą się w Moskwie od 10 do 14 lutego 2014 r.

  Czytaj więcej
 • NIEMCY. Brązowy medal dla Lazura w Bawarii!

  NIEMCY. Brązowy medal dla Lazura w Bawarii!

  19 października 2013

  Prestiżowy brązowy medal zdobył ser pleśniowy Lazur Błękitny podczas V Międzynarodowej Oceny Serów, która odbyła się 18 października 2013 r. w Kempten w Bawarii. Nagrodę odebrała Wiceprezes SM Lazur, Małgorzata Gęsicka.

  Czytaj więcej
 • Rozstrzygnięto 13. Plebiscyt Mistrza Mowy Polskiej.

  Rozstrzygnięto 13. Plebiscyt Mistrza Mowy Polskiej.

  24 września 2013

  23 września 2013 r. we wnętrzach Teatru Starego w Lublinie odbyła się uroczysta 13. Gala Finałowa Programu Społecznego Mistrz Mowy Polskiej. Nagrodę laureatkom wręczyła Wiceprezes Spółdzielni Mleczarskiej Lazur - Danuta Pacyna.

  Czytaj więcej
 • NIEMCY. Lazur uczestnikiem Misji Gospodarczej na Targach Anuga w Kolonii!

  2 września 2013

  4-6 października 2013 r. Spółdzielnia Mleczarska LAZUR uczestniczyć będzie w Misji Gospodarczej na Targach ANUGA w Kolonii w Niemczech.

  Czytaj więcej
 • WĘGRY. Lazur Błękitny nominowany w Konkursie Serów z Państw Europejskich

  30 sierpnia 2013

  Piętnaście, wytwarzanych zgodnie z długoletnią tradycją serowarską rodzajów serów, z piętnastu europejskich krajów zostało zgłoszonych do udziału w Międzynarodowym Konkursie Serów z Państw Europejskich. Organizowana przez firmę SZEGA Foods impreza obędzie się od 4. a 15. września 2013 r. Zwycięzca oprócz nagrody otrzyma tytuł ulubionego sera Węgier.

  Czytaj więcej
 • ROSJA. SM Lazur na Targach Spożywczych WorldFood Moscow 2013

  1 sierpnia 2013

  Spółdzielnia Mleczarska Lazur weźmie udział w targach spożywczych WorldFood Moscow 2013. Te branżowe targi spożywcze odbędą się 16-19 września w Moskwie

  Czytaj więcej
 • BIAŁORUŚ. SM Lazur w Misji Gospodarczej

  7 czerwca 2013

  8-12 lipca 2013 r. Spółdzielnia Mleczarska „Lazur” uczestniczyć będzie w Misji Gospodarczej na Białoruś

  Czytaj więcej
 • Lazur Błękitny przebojem konkursu FMCG 2013!

  Lazur Błękitny przebojem konkursu FMCG 2013!

  22 maja 2013

  Ser pleśniowy Lazur Błękitny zajął I miejsce w kategorii sery pleśniowe w konkursie Przeboje FMCG. Konkurs już po raz szósty zorganizował magazyn Życie Handlowe. Statuetkę nagradzającą zwycięski produkt tytułem Przebojowy Produkt odebrała Dyrektor Marketingu SM Lazur, Agnieszka Borowska.

  Czytaj więcej
 • ,,Bo każda z nas jest wyjątkowa” - promocja zdrowego stylu życia i odżywiania

  ,,Bo każda z nas jest wyjątkowa” - promocja zdrowego stylu życia i odżywiania

  12 kwietnia 2013

  11 kwietnia 2013 r. w Centrum Konferencyjnym w Ożarowie Mazowieckim odbyło się wyjątkowe spotkanie prasowe. Przyświecało mu hasło - ,,Bo każda z nas jest wyjątkowa''!

  Czytaj więcej
 • Prestiżowe Godło TERAZ POLSKA ponownie dla Lazura!

  Prestiżowe Godło TERAZ POLSKA ponownie dla Lazura!

  12 czerwca 2012

  SM Lazur w Nowych Skalmierzycach po raz kolejny nagrodzona! Prezes Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej Lazur, Zenon Michaś, już po raz trzeci odebrał prestiżową statuetkę - Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska”. Wręczenie nagród odbyło się 11 czerwca w Teatrze Wielkim w Warszawie.

  Czytaj więcej