Aktualności

Aktualności
 • Sery na medal

  Sery na medal

  28 października 2016

  Sery pleśniowe Lazur Błękitny – główka, Lazur Złocisty – główka oraz Lazur Błękitny – plastry zdobyły medale GOOD CHEESE 2016 w ogólnopolskim kulinarnym konkursie sera. Wyniki ogłoszone zostały podczas gali wręczenia medali 26 października w czasie Polskiego Kongresu Serowarskiego w Zawierciu.

  Czytaj więcej
 • Złoto dla Błękitnego

  Złoto dla Błękitnego

  27 września 2016

  Ser pleśniowy Lazur Błękitny zdobył Złoty Medal podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2016. Nagrodę odebrał Prezes SM Lazur, Zenon Michaś.

  Czytaj więcej
 • Prezes Zenon Michaś LIDEREM PRZEMYSŁU 2015

  Prezes Zenon Michaś LIDEREM PRZEMYSŁU 2015

  22 września 2016

  Prezes SM Lazur, Zenon Michaś wyróżniony został prestiżowym tytułem LIDER PRZEMYSŁU, podczas gali I edycji Konkursu „Polski Przedsiębiorca 2015 Gazety Polskiej Codziennie”. Uroczystość odbyła się 21 września w Warszawie.

  Czytaj więcej
 • Ogrody Wina z Lazurem

  Ogrody Wina z Lazurem

  6 czerwca 2016

  3 czerwca Lazur gościł na degustacyjnym garden party w Dworze Sieraków na imprezie Ogrody Wina. 4 Salon Degustacyjny. Event cieszy się rangą największego i jednego z najciekawszych wydarzeń winiarskich w regionie krakowskim.

  Czytaj więcej
 • Lazur na Festiwalu "Czas Dobrego Sera"

  Lazur na Festiwalu "Czas Dobrego Sera"

  31 maja 2016

  Na dwa dni, 28 i 29 maja, Sandomierz zmienił się w polską stolicę nieskończonych form mleka, a to za sprawą VI edycji festiwalu „Czas Dobrego Sera”. Na imprezę ściągnęli najlepsi serowarzy z całej Europy i tysiące wielbicieli mlecznych przysmaków. Wśród prezentowanych produktów znalazły się oczywiście szlachetne sery pleśniowe Lazur.

  Czytaj więcej
 • Lazur na targach Forum Agenti we Włoszech

  2 maja 2016

  W dniach 28-30 kwietnia br. Spółdzielnia Mleczarska Lazur zaprezentowała się podczas prestiżowych targów Forum Agenti w Weronie (Włochy).

  Czytaj więcej
 • Nowy sezon "Login: kuchnia"

  Nowy sezon "Login: kuchnia"

  14 kwietnia 2016

  Od 15 kwietnia „Login: Kuchnia” powraca na antenę TVP HD! W pierwszym sezonie blogerzy kulinarni udowodnili, że w kuchni nic ich nie zaskoczy – nawet niespodziewana podmiana kluczowych produktów. Dlatego tym razem zmierzą się nie tylko z uciekającym czasem, znikającymi składnikami i prowadzącą program Agą Kozak.

  Czytaj więcej