Aktualności

Aktualności
 • Lazur dla Dzieci z domów dziecka

  Lazur dla Dzieci z domów dziecka

  13 grudnia 2018

  Idealny przepis na Święta? Mają go nasi przyjaciele z portalu Allaboutlife, ma go i Lazur. Składniki: Jak najwięcej otwartych serc, mnóstwo dobrej energii, moc atrakcji i cały wór prezentów, a wszystko to przyprawione szczyptą magii Świąt. Sposób przygotowania: Zaangażować się bez reszty i... spotkanie charytatywne "Gwiazdka pełna magii" dla Dzieci z domów dziecka gotowe!

  Czytaj więcej
 • Lazur dołączył do Szlachetnej Paczki

  Lazur dołączył do Szlachetnej Paczki

  11 grudnia 2018

  By Święta były piękne. Dla wszystkich! Świąteczne życzenia warto wspomóc działaniem, dlatego Lazur dołączył do Szlachetnej Paczki. Zajęliśmy się przygotowaniem podarków dla samotnego taty, Pana Kamila i jego dwóch synów - Szymka i Kuby. Bardzo zależało nam, żeby spełnić nie tylko najpilniejsze potrzeby Rodziny, ale także (skryte) marzenia.

  Czytaj więcej
 • Lazur na Targach Czytaj Skład

  Lazur na Targach Czytaj Skład

  4 grudnia 2018

  Otwarte wykłady dietetyków, spotkania autorskie, warsztaty dla dzieci, czy pokazy gotowania to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych z myślą o odwiedzających Targi Czytaj Skład Poleca Dobrą Żywność i Kosmetyki, które odbyły się w dniach 1-2 grudnia w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie. Pierwsza edycja wydarzenia przyciągnęła producentów oraz konsumentów, którzy stawiają na jakość i naturalny skład produktów żywnościowych i kosmetycznych, dlatego nie mogło być inaczej - Lazur zameldował się na miejscu.

  Czytaj więcej
 • Lazur na Warsztatach z Gwiazdą

  Lazur na Warsztatach z Gwiazdą

  23 listopada 2018

  Sery Lazur, na zaproszenie zaprzyjaźnionego portalu Allaboutlife, kolejny raz gościły na (pysznych) Warsztatach z Gwiazdą, które tym razem odbyły się pod hasłem ZDROWE JESIENNE SMAKI w warszawskiej restauracji Fat Buddha Warsaw. Pod okiem Rafała Maseraka oraz influencerk, Anny Kosterny-Kaczmarek - autorki bloga Czosnek w Pomidorach i Joasi Biernackiej - Ashplumplum, wspólnie gotowaliśmy, tańczyliśmy i rozmawialiśmy o odżywianiu. Było smacznie, energetycznie i zdrowo.

  Czytaj więcej
 • Smakuj życie w zdrowym stylu!

  Smakuj życie w zdrowym stylu!

  19 listopada 2018

  Smakuj życie w zdrowym stylu to najświeższy projekt kulinarny przyGOTOWANY przez Lazur.

  Czytaj więcej
 • Lazur Błękitny z tytułem Top Jakość i Złotym Medalem w kategorii ser pleśniowy

  Lazur Błękitny z tytułem Top Jakość i Złotym Medalem w kategorii ser pleśniowy

  4 października 2018

  Ser pleśniowy Lazur Błękitny - porcja 100 g decyzją przedstawicieli handlu detalicznego i hurtowego wyróżniony został dwoma złotymi medalami w konkursie Lider Forum 2018, organizowanym przez Redakcję magazynu Forum Mleczarskie Handel.

  Czytaj więcej
 • Serowy Hit od Lazur

  Serowy Hit od Lazur

  17 września 2018

  Serowy Hit dla marki Lazur za sery topione Lazuretta Błękitna i Lazuretta Złocista to druga z nagród zdobytych podczas Festiwalu Sera i Twarogów Polskiego Mleczarstwa, który odbył się w dniach 15-16 września br. Tytuł Serowy Hit przyznany został przez eksperckie jury.

  Czytaj więcej
 • Konsumenci wybrali: Lazur Serowym Królem 2018

  Konsumenci wybrali: Lazur Serowym Królem 2018

  17 września 2018

  Podczas Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa w Olsztynie, w dwudniowym konkursie konsumentów, Lazur - SZGPR zdobył tytuł Serowy Król za markę serów z przerostem błękitnej pleśni za Lazur Błękitny, Srebrzysty, Turkusowy i Złocisty.

  Czytaj więcej
 • Wiceprezes Małgorzata Gęsicka uhonorowana Mlecznym Laurem 2018

  Wiceprezes Małgorzata Gęsicka uhonorowana Mlecznym Laurem 2018

  14 września 2018

  Małgorzata Gęsicka, wiceprezes Lazur – SZGPR, została uhonorowana prestiżową nagrodą Mleczny Laur 2018. Wyróżnienie zarezerwowane jest dla osób, które szczególnie zasłużyły się dla polskiego mleczarstwa i serowarstwa oraz których działalność, aktywność, a także zrealizowane inicjatywy w znaczący sposób wpłynęły na rozwój i promocję polskiego mleczarstwa i serowarstwa.

  Czytaj więcej
 • Sery Lazur ponownie nagrodzone w konkursie Good Cheese

  Sery Lazur ponownie nagrodzone w konkursie Good Cheese

  13 września 2018

  Doskonały smak, naturalny skład i najwyższa jakość serów Lazur nagrodzone zostały aż 6 medalami w Kulinarnym Konkursie Sera Good Cheese 2018. Zwycięstwo Lazura cieszy tym bardziej, że przyznawane są przez niezależne, eksperckie jury: kucharzy i szefów kuchni, a ocena odbywa się pod patronatem Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni w Warszawie

  Czytaj więcej
 • Lazur Błękitny z prestiżowym znakiem „Jakość Tradycja”

  Lazur Błękitny z prestiżowym znakiem „Jakość Tradycja”

  29 czerwca 2018

  Znak zarezerwowany jest dla produktów tradycyjnych, wyróżniających się szczególną jakością. I to właśnie jakość – obok smaku, jest tym, za co konsumenci niezmiennie od ponad pół wieku cenią flagowy produkt marki Lazur – ser pleśniowy Błękitny.

  Czytaj więcej
 • Lazur Liderem Polskiego Eksportu 2018

  Lazur Liderem Polskiego Eksportu 2018

  15 czerwca 2018

  Działalność eksportowa firmy Lazur została dostrzeżona i nagrodzona tytułem Lider Polskiego Eksportu. Wręczenie Listu Gratulacyjnego oraz Pucharu miało miejsce podczas uroczystej Gali XVI Konferencji Programowej Stowarzyszenia Eksporterów Polskich,13 czerwca br.

  Czytaj więcej
 • Lazur Błękitny - porcja 100 g Przebojem FMCG 2018

  Lazur Błękitny - porcja 100 g Przebojem FMCG 2018

  23 maja 2018

  Ser pleśniowy Lazur Błękitny - porcja 100 g zwyciężył w tegorocznej edycji plebiscytu „Przebój FMCG 2018” magazynu „Życie Handlowe” w kategorii Sery i serki do smarowania. Gala wręczenia nagród odbyła się 22 maja br. w Warszawie.

  Czytaj więcej
 • Hermes 25-lecia dla Lazura

  Hermes 25-lecia dla Lazura

  11 maja 2018

  Firma Lazur została uhonorowana prestiżową statuetką Hermes 25-lecia Poradnika Handlowca za sery pleśniowe Lazur i tym samym zdobyła tytuł najbardziej cenionej marki branży FMCG.

  Czytaj więcej
 • Sery Lazur Złocisty wyróżnione znakiem PDŻ

  Sery Lazur Złocisty wyróżnione znakiem PDŻ

  10 maja 2018

  Sery pleśniowe Lazur Złocisty otrzymały prestiżowy znak Poznaj Dobrą Żywność, przyznawany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Uroczysta gala wręczenia wyróżnień odbyła się 8 maja br. w Poznaniu, pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Polagra Food 2018.

  Czytaj więcej
 • Lazur Złocisty z nagrodą Food Show Star

  Lazur Złocisty z nagrodą Food Show Star

  13 marca 2018

  Lazur Złocisty został wyróżniony tytułem Najlepszy Produkt dla Sektora HoReCa w konkursie Food Show Star. Nagroda została wręczona 12 marca br., podczas uroczystej gali, będącej finałem drugiego dnia trwania Food Show – największych targów dedykowanych dla branży hotelarsko-gastronomicznej.

  Czytaj więcej
 • Lazur - naturalnie bez konserwantów!

  Lazur - naturalnie bez konserwantów!

  12 lutego 2018

  Na początku lutego na opakowaniach porcji serów pleśniowych Lazur Błękitny, Złocisty, Srebrzysty oraz Turkusowy pojawiła się informacja „NIE ZAWIERA KONSERWANTÓW”. Komunikat jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów świadomie wybierających produkty, które trafią do ich koszyków zakupowych i dla których priorytetem są najwyższa jakość, doskonały smak i naturalne pochodzenie składników.

  Czytaj więcej