Aktualności

Aktualności
,,Bo każda z nas jest wyjątkowa” - promocja zdrowego stylu życia i odżywiania

,,Bo każda z nas jest wyjątkowa” - promocja zdrowego stylu życia i odżywiania

11 kwietnia 2013 r. w Centrum Konferencyjnym w Ożarowie Mazowieckim odbyło się wyjątkowe spotkanie prasowe. Przyświecało mu hasło - ,,Bo każda z nas jest wyjątkowa''!


Partnerami spotkania były znane marki: Lazur, Kupiec oraz Fagor Mastercook. Celem spotkania było propagowanie zdrowego stylu życia i udowodnienie, że wcale nie musi być to trudne, a tym bardziej nudne. Kucharz Piotr Kucharski zachęcał przybyłe panie do kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych, a znana piosenkarka i tancerka - Marta ,,Mandaryna'' Wiśniewska namawiała uczestniczki spotkania do podjęcia większej aktywności ruchowej, przez taniec oraz ćwiczenia poprawiające sylwetkę oraz samopoczucie. W gronie zaproszonych znalazła się aktorka Katarzyna Cichopek, która jest przykładem współczesnej kobiety sukcesu.
Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się jak zmienić swoją dietę na zdrową, przygotowując zbilansowane posiłki z wykorzystaniem serów pleśniowych Lazur i produktów firmy Kupiec oraz w jaki sposób uzyskać piękną sylwetkę, ćwicząc systematycznie po kilka minut dziennie. Całość zakończyła wspólna degustacja potraw przygotowanych przez goszczące na spotkaniu dziennikarki pod czujnym okiem kucharza, Piotra Kucharskiego.