Aktualności

Aktualności
Nowy sezon "Login: kuchnia"

Nowy sezon "Login: kuchnia"

Od 15 kwietnia „Login: Kuchnia” powraca na antenę TVP HD! W pierwszym sezonie blogerzy kulinarni udowodnili, że w kuchni nic ich nie zaskoczy – nawet niespodziewana podmiana kluczowych produktów. Dlatego tym razem zmierzą się nie tylko z uciekającym czasem, znikającymi składnikami i prowadzącą program Agą Kozak.


W 2. sezonie programu poprzeczka podniesiona zostanie jeszcze wyżej – blogerzy będą stylizować i fotografować swoje potrawy, a efekty ich pracy ocenią… znani szefowie kuchni. Czy na linii blogerzy-szefowie kuchni będzie wrzało, przekonacie się oglądając „Login: kuchnię”. Gotować będą między innymi Agata Jędraszczak (blog „Kuchnia Agaty), Leon Myszkowski (blog „Kuchnia Leo”) oraz Marcin Sosnowski (blog „Kraina Sosny”). W roli recenzentów znakomitości sceny kulinarnej, na przykład Jan Kuroń, Marcin Budynek i Tomek Królikowski.

Program emitowany będzie na kanale TVP HD od 15 kwietnia do 17 czerwca 2016 r. Odcinek premierowy w każdy piątek o godz. 16.55, kolejne zaplanowane są co piątek o tej samej godzinie (22.04, 29.04, 06.05, 13.05, 20.05, 27.05, 03.06, 10.06, 17.06 br.). Powtórki oglądać będzie można w soboty o godz. 07.30 i we wtorki o godz. 13.00.

Na stronie www programu „Login: kuchnia", którą administruje Telewizja Polska: www.loginkuchnia.tvp.pl oraz oficjalnym profilu TVP HD na Facebook’u: https://www.facebook.com/tvphd publikowane są materiały z 2. edycji.

Do zobaczenia przed telewizorami!

PARTNEREM PROGRAMU „LOGIN: KUCHNIA” JEST SM LAZUR.

ZDJĘCIE: ©WIERNIK-PRO PAWEŁ WIERNIK