Aktualności

Aktualności
Lazur dołączył do Szlachetnej Paczki

Lazur dołączył do Szlachetnej Paczki

By Święta były piękne. Dla wszystkich! Świąteczne życzenia warto wspomóc działaniem, dlatego Lazur dołączył do Szlachetnej Paczki. Zajęliśmy się przygotowaniem podarków dla samotnego taty, Pana Kamila i jego dwóch synów - Szymka i Kuby. Bardzo zależało nam, żeby spełnić nie tylko najpilniejsze potrzeby Rodziny, ale także (skryte) marzenia.


Paczka pełna marzeń
Dzięki zaangażowaniu LAZURowej załogi udało się zorganizować paczkę na miarę samego Świętego mikołaja. Pieczołowicie wybieraliśmy każdą rzecz: pościel musiała być kolorowa, żeby i sny pod nią takie były, koce puchate i miękkie, buty ciepłe i wygodne, a upominki pod choinką dla wszystkich trzech Panów naprawdę wymarzone. Potem było wielkie zawijanie - każdy prezent został starannie zapakowany i przyozdobiony.

 

Magia Świąt
Tej soboty nie było śniadania w łóżku i leniwej kawy - był załadunek, droga do sztabu Szlachetnej Paczki i wreszcie TEN moment - wręczenie LAZURowych prezentów Panu Kamilowi i Chłopcom. Co tu pisać - po prostu wzruszenie i wielka radość. A najbardziej niesamowite było to, że do dziś nie jesteśmy pewni, kto cieszył się bardziej - obdarowywani, czy jednak obdarowujący. Wszystko po to, aby tegoroczne Święta wypełniły Pana Kamila, Szymka i Kubę radością, wiarą, nadzieją i odrobiną... bożonarodzeniowej magii.

 

r>