Aktualności

Aktualności
Hermes 25-lecia dla Lazura

Hermes 25-lecia dla Lazura

Firma Lazur została uhonorowana prestiżową statuetką Hermes 25-lecia Poradnika Handlowca za sery pleśniowe Lazur i tym samym zdobyła tytuł najbardziej cenionej marki branży FMCG.


Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 10 maja br. w Poznaniu, w trakcie Jubileuszowej Gali Poradnika Handlowca i Poradnika Restauratora. W wydarzeniu wzięła udział rekorodowa liczba ponad 300 menadżerów sektorów FMCG oraz HoReCa.

 

Organizatorem konkursu było Wydawnictwo Generalczyk. Zaszcztne wyróżnienie Hermes 25-lecia przyznało po raz pierwszy w swojej historii, chcąc w ten sposób docenić producentów branży FMCG, którzy od ćwierć wieku dostarczają swoje produkty do sklepów w Polsce. Zwycięzców, w drodze trwającego dwa miesiące głosowania, wskazali detaliści-handlowcy branży FMCG, reprezentujący tzw. handel małoformatowy. 

 

Nagrodzona Hermesem 25-lecia Spółdzielnia Lazur ma blisko 60 lat doświadczenia w produkcji serów z przerostem błękitnej pleśni, które są synonimem doskonałego smaku i najwyższej jakości. Szlachetne sery Lazur powstają z najlepszego polskiego mleka krowiego pasteryzowanego, są wolne od konserwantów, sztucznych barwników i glutenu, a do ich produkcji wykorzystywana jest podpuszczka mikrobiologiczna, dlatego ich smakiem mogą się cieszyć także wegetarianie. 

 

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na markę Lazur, za docenienie naszego wysiłku, włożonego nie tylko w proces proukcji naszych serów, ale także w codzienną współpracę z deatlistami.