Aktualności

Aktualności
Lazur z tytułami Hit Serowy i Serowy Król

Lazur z tytułami Hit Serowy i Serowy Król

W dniach 16-17 września br., w Hotelu Omega w Olsztynie, odbył się V Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa – Ogólnopolskie Święto Sera. Lazur wrócił z wydarzenia z dwoma wyróżnieniami: Hit Serowy oraz Serowy Król.


Tytuł Hit Serowy eksperckie jury przyznało dla sera Lazur Srebrzysty w zalewie z suszonymi pomidorami. Nagroda dowodzi, że innowacyjne podejście do kategorii serów z przerostem szlachetnej pleśni pozwala marce wpisać się w aktualne rynkowe trendy. Stworzenie sera w gotowej zalewie z dodatkiem suszonych przypraw otworzyło tradycyjny produkt na nowy wymiar smaku i pozwoliło spełnić oczekiwania współczesnych konsumentów.

Podczas festiwalu również sami konsumenci mogli wybrać najlepsze ich zdaniem produkty. W drodze dwudniowego, bezpośredniego głosowania zadecydowali o przyznaniu tytułu Serowy Król marce Lazur. To szczególnie ważne wyróżnienie, bo będące swojego rodzaju informacją zwrotną, że jakość będąca priorytetem dla naszej firmy jest doceniona przez konsumentów, a skalmierzycka marka cieszy się ich zaufaniem.