Aktualności

Aktualności
Premiera programu "Login: kuchnia"

Premiera programu "Login: kuchnia"

Nieszablonowa formuła, dwanaścioro blogerów kulinarnych i trzy posiłki do przygotowania. Pasja, miłość do gotowania i jedzenia, ser LAZUR oraz szczypta zaskoczenia. To przepis na „Login: kuchnia”, najprawdopodobniej najgorętszy program o gotowaniu tej jesieni. Premiera 18 września o godzinie 17.30 na kanale TVP HD.


Uczestnicy „Login: kuchnia” nie są profesjonalnymi kucharzami, ale blogerami kulinarnymi. Do przygotowania mają 3 dania: śniadanie, obiad i kolację, a składnikiem jednego z nich jest ser LAZUR. I wszystko byłoby proste, gdyby nie pewien szczegół. Tuż przed rozpoczęciem zadania, za sprawą prowadzącej, znanej m. in. z programu „Słodko i wytrawnie” Agi Kozak, zniknie kluczowy składnik. W zamian pojawi się coś zupełnie nieoczekiwanego. I tak w zaledwie kilka sekund blogerzy będą musieli na nowo ułożyć przepis, wykazując się przy tym nie lada refleksem i kulinarną kreatywnością. Jajecznica bez jajek, pasta carbonara bez pancetty, burgery wołowe bez wołowiny albo krojenie bez noży? W wykonaniu uczestników „Login: kuchnia” to musi się udać!

"Login:kuchnia" to najlepsze miejsce nie tylko do gotowania, ale i na rozmowy. Widzowie dowiedzą się więc, kim prywatnie są bohaterowie programu, skąd czerpią inspiracje i w czym tkwi tajemnica ich fenomenu. Pikanterii doda fakt, że sekrety zaproszonych do wspólnego gotowania blogerów zdradzą ich najbliżsi.

 

Program emitowany będzie na kanale TVP HD od 18 września do 20 listopada 2015 r. Odcinek premierowy 18 września o godz. 17.30, kolejne zaplanowane są co piątek (25.09, 2.10, 9.10, 16.10, 23.10, 30.10, 6.11, 13.11 i 20.11). Powtórki oglądać będzie można w soboty o godz. 13.30, w niedziele o godz. 7.35 i w poniedziałki o godz. 13.30. Tymczasem ruszyła już strona www poświęcona "Login: kuchnia": www.loginkuchnia.tvp.pl.

 

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

 

PARTNEREM PROGRAMU „LOGIN: KUCHNIA” JEST SM LAZUR.

 

ZDJĘCIE: ©WIERNIK-PRO PAWEŁ WIERNIK